כל השנה חיכינו לזה! פרקו את המלאי! - Xiaomi Mijia PHILIPS Zhirui LED Ceiling Lamp ללא מכס! 74.99$ ומשלוח חינם!

כל השנה חיכינו לזה! פרקו את המלאי! - Xiaomi Mijia PHILIPS Zhirui LED Ceiling Lamp ללא מכס! 74.99$ ומשלוח חינם!
0

פורסם ב: https://zuzu.deals/כל-השנה-חיכינו-לזה-פרקו-את-המלאי-xiaomi-mijia-philips-zhirui-led-c/

המנורה הגדולה והיפה של שיאומי – מתאימה גם לחללים גדולים – מטבח, סלון, מה שתרצו. שליטה מהנייד, (שלט אופציונלי) או המתג הרגיל כמובן. כל הפונקציות החכמות של שיאומי – כללים אוטומטיים, שינוי גוון מחם לקר, דימר, שעון ועוד ועוד. מציאה לא נורמלית! סקירה מלאה: מנורות תקרה LED חכמות של Xiaomi  

Reply by נ
זה מתחבר לgoogle assistant?
אני מתלבט בינה לבין הגדולה יותר ב140 דולר, זאת תספיק לסלון?

דרך האפליקציה אפשר לחבר הכל בעיקרון. תלוי סלון…היא טובה לחדר גדול/מטבח וכד'.

Reply by נ
תודה, תכלס נשמע לי שעדיף 2 כאלה מאשר אחת מהיקרות, אם יש אופציה כמובן…

מצטרף לשאלה האם היא תספיק לסלון לדעתך אם יצא לך לראות?
או שכבר עדיף 2 כאלה.
ובנוגע למכס זה בוודאות לא נתפס?
לדוגמה אם אזמין דרך פייפאל אז זה עם עמלת פייפאל יעבור את הרף ומההיסטוריה שלי עם גירבט חייב פייפאל.
המלצה מה כדי לעשות?

אין שום עמלת פייפאל לקונה. אף פעם.
משלמים בדולרים - לא בשקלים.
יש לי אותה - לטעמי היא חזקה וטובה לחדר גדול - גם סלון, אבל זה גם עניין אישי - יש שאוהבים 15 פלורסנטים וליבון סטייל חדר ניתוח, ויש שפחות. יש סלון של 20 מטר ויש של 100.
אצלי חלל גדול - מאירה מצויין. יש גם תמונות בסקירה.
לא תטעה אם תזמין גם 2 - זה מחיר של פעם בשנה.

רק לשלוח על שמות שונים כדי להימנע ממכס מיותר.

תגובה מאת: איתמר
יש לי אחת כזו, ולדעתי - היא בסדר ולא יותר.
זה לא שהיא לא טובה, ולא שהיא לא שווה את המחיר עקרונית.
זה פשוט שהיא יותר יקרה, משמעותית פחות נוחה להתקנה, והאור שלה פחות נעים מאשר ה- YLXD01YL של YeeLight (בעיקר חסר לי אפשרות לגוון יותר צהבהב. הגוף הזה יותר מדי לבן לדעתי).
בקיצר - קניה סבירה מאוד, אבל יש טובות יותר לדעתי.