עוד הנחה! Xiaomi Mi Notebook Pro - עם I7 דור 8 ו16GB ראם! MX1502GB, סוללה מצויינת ועיצוב מרשים רק ב919.99$!!! משלוח מהיר!

עוד הנחה! Xiaomi Mi Notebook Pro - עם I7 דור 8 ו16GB ראם! MX1502GB, סוללה מצויינת ועיצוב מרשים רק ב919.99$!!! משלוח מהיר!
0

#1

פורסם ב: https://zuzu.deals/עוד-הנחה-xiaomi-mi-notebook-pro-עם-i7-דור-8-ו16gb-ראם-mx1502gb-סוללה-מצו/


#2

תגובה מאת: משה
לא שווה


#3

שווה מאוד.


#4

תגובה מאת: משה
מחיר שאפשר להשיג באילת על מחשב של דל עם נתונים דומים ואחריות ל3 שנים, לא שווה לקנות משהו יקר עם אחריות של גירבסט, כשזה מתקלקל יש לפח, אל תהיו כמו הקבוצות האחרות דוחפות מוצרים יקרים רק בשביל הרווח


#5

לא דוחפים שום דבר. אמרתי בקבוצה עשרות פעמים לכל מי שביקש את המחשב הזה ספציפית - לשקול להמתין לאמזון וכו’ בבלק פריידי/סייבר וגם ארגנתי את המחיר הטוב בארץ על לנובו עם מפרט מצויין. מוזמן לבדוק.
אילת - לא אופציה לרוב האנשים. אני יכול לקזז גם פחת ומע"מ כעצמאי, אז מה?
ספציפית המחשב הזה הוא יותר מהמפרט בלבד - אלא גם עיצוב, סוללה מאוד טובה יחסית וחומרים איכותיים מאוד. איכות הבניה כאן עדיפה על כל מיני אסוס/דל/אייסר וכד’ ב3000 וקצת ומבחינת אמינות - מוכיח את עצמו היטב, גם הדגם הזה וגם הקודמים כבר כמה שנים.
כמובן שזה שיקול חשוב אם רוצים עם אחריות בארץ לא, זה ברור מאליו. מי שמקבל את החסרונות המובנים מאליהם - המחיר הזה טוב מאוד וזול משמעותית ממחירו עד היום.


#6

תגובה מאת: משה
לפחות תכתבו את זה בפרוט, כי זו קניה לא חכמה ל99 אחוז מהאנשים, שלא לדבר על עמלות שקר לחברת הבלדרות על סכום כזה


#7

לא צריך להמציא דברים. אין עמלות שקר כאן, לכל היותר 12-20 ש"ח עמלת שחרור. השאר זה מע"מ.
זה יום מבצעים מאוד עמוס - העלינו עשרות מבצעים בשעה. תגובות, שאלות…מוזמן לעשות חיפוש קטן ולראות פירוט מפורט מאוד על המחשב הזה גם בקבוצה, גם באתר גלאודס עם מדריך בחירת מחשבים והתייחסות מפורטת למחשבי שיאומי וגם בעשרות דילים קודמים כאן. מי שממש לא מכיר ולא יודע - סומך עליו שביום כזה עמוס, אם לא עשה זאת קודם כמובן, יבדוק - יחפש, ישאל. לא חסר כאן איפה. אף אחד לא קונה מחשב כזה בהחלטה של שניה ולנסות לצייר את זה כאילו אני מטעה כאן מישהו, זה לא נכון.
שורה תחתונה זה מחיר טוב ומחשב טוב. יש דומים עם אחריות בארץ בקצת יותר? יכול להיות. לומר יש יותר זול באילת? נכון לכל דבר עם מע"מ בארץ. ממסטיק בזוקה למכונת כביסה.