נו עוד אין לכם? xiaomi mi box 4k – הסטרימר הכי טוב ברשת! – תומך סלקום tv, סטינג, נטפליקס 4k ועוד רק ב53.99$!

נו עוד אין לכם? xiaomi mi box 4k – הסטרימר הכי טוב ברשת! – תומך סלקום tv, סטינג, נטפליקס 4k ועוד רק ב53.99$!
0

פורסם ב: https://zuzu.deals/נו-עוד-אין-לכם-xiaomi-mi-box-4k-הסטרימר-הכי-טוב-ברש/

*לסמן קופון 2$ מתחת למחיר

להפוך כל טלויזיה לחכמה באמת עם הסטרימר הכי מומלץ! היחיד שתומך בנטפליקס 4K, סטינג (YES) ועוד! הסטרימר הרשמי של סלקום TV!

בגרסא בינלאומית במחיר הכי טוב ברשת! פטור ממס, מאושר משרד התקשורת. הMI BOX 4K כבר עבר סקירה מקיפה ונמצא כסטרימר מדהים – הכי קל למשתמש המתחיל ובכלל! ראו:  

תגובה מאת: אמיר
קיבלתי את המכשיר שהזמנתי דרככם. המוצר הגיע באריזה של telebee , אני לא יודע אם יש קשר אבל אין אפשרות להתחבר נטפליקס. אני מקבל הודעה: this version of netflix app is not compatible with your device.
האם יש פתרון? קניתי את המכשיר עבור נטפליקס…

זה בסדר, telebee זו חברת תקשורת וחלק מהאריזות הן שלה. המכשיר אותו המכשיר ומאות קיבלו באריזה הזו ללא בעיות.
לגבי נטפליקס - נסה להסיר לגמרי ולהתקין מחדש מאתר נטפליקס/פליי.

הי אלעד
הסרתי והתקנתי מחדש אך זה לא עזר.
אפילו ניסיתי להתקין גרסה ישנה יותר של נטפליקס (עם שימוש במדריך שלך ל ES File Explorer) וגם זה לא עזר.
יש ב-JB עוד תגובות של כאלה שלא מצליחים להתקין. פניתי לשרות לקוחות שלהם אבל אני לא בונה על זה…

… זה לא ה mi box הראשון שקניתי ומעולם לא היתה לי בעיה.

נסה איפוס מלא להגדרות מפעל

ניסיתי… מאז המכשיר תקוע לנצח על מסך הפתיחה עם העיגולים הצבעוניים והמערכת כלל לא עולה.

אמיר, זה לא תקין שאיפוס הגדרות תוקע את המכשיר, וודאי יש בו תקלה. פנה לחנות ותגיד להם שהמכשיר תקול ולא עולה - תצרף תמונת של המסך. אחרי כמה תכתובות אם לא מציעים לך להחליף אותו, פתח דיספוט בפייפאל.