Xiaomi Amazfit VERGE - השעון החכם החדש של שיאומי במחיר היכרות - $168.15

Xiaomi Amazfit VERGE - השעון החכם החדש של שיאומי במחיר היכרות - $168.15
0

#1

פורסם ב: https://zuzu.deals/xiaomi-amazfit-verge-השעון-החכם-החדש-של-שיאומי-במחיר-הי/

עולה רק מעט יותר מהדגם היוצא. מה חדש?
מסך AMOLED צבעוני ויפיפיה עם שלל עיצובים/צבעים/מסכים.
NFC, מד דופק, סוללה המחיזקה ל5 ימים ועוד.
כרגע עוד אין ממשק עברית/אנגלית טוב - חכו שהקהילה ‘תפרוץ’ גם אותו.


#2

Reply by אביעד
מה היתרון? למה לפרסם מוצר שכלל לא שימושי לישראלים, ושהמחיר שלו יקר יותר מהדגם הקודם הטוב יותר?
בקיצור: מה התועלת בפרסום חוץ מהעמלה שלך אלעד?


#3

Reply by דוד
אני לא קשור לאתר בשום אופן. (יותר נכון אני מתחרה של גלאודס).
אני רק יכול לציין שיחסית לקבוצות אחרות הוא מביא פה את הדילים הכי סבירים וזה מבלי לדבר על המדריכים, בניגוד לאחרים שמביאים המון זבל ולפעמים גם דילים מחול כשבארץ זול יותר.


#4

שלום לך טרול יקר וחמוד,
גם הדגמים הקודמים - הPACE והSTRATOS לא תומכים רשמית בעברית ורבים בכלל קונים אותם בגרסא הסינית בלי אנגלית בכמה דולרים פחות.
למה? כי אפשר להחליף קושחה לכזו שכן תומכת בעברית ואנגלית ואף יש מפתחים שהגדילו לעשות והפכו את התהליך לתוכנה/אפליקציה בלחיצת כפתור במחשב. האזהרה שלי היא כדי שמי שקונה כרגע - שידע שאין ברגע זה רום בינלאומי. זה פשוט כשקוראים וחושבים לרגע לא?
יש ישראלים רבים שקונים גם שעונים חכמים של מוטרולה, וואוי וכד' עם ANDROID WEAR שגם לא תומכת בעברית בכלל. איזה קטע אה? כנראה עבדו עליהם.
הדגם החדש, תתפלא! הוא חדש (דה) ומשופר, עם מסך OLED חדש ויפה יותר (ועגול לחלוטין) ועם רזולוציה גבוהה יותר, מוסיף NFC (כך שאפשר לשלם/להתשמש בתחבורה ציבורית וכד'), עיצוב חדש, משקל קל משמעותית מהסטרטוס, תומך עוזרת קולית, חיישני air pressure sensor, geomagnetic sensor, עמידות IP68 ועוד. מוזמן לקרוא עוד בעצמך בעמוד המוצר או שאתה חייב שאני אאכיל אותך כאן כל פרט ופרט בעברית?
המחיר - דווקא מעולה, שכן הדגם הקודם ללא היתרונות הללו עולה 159$ (ו149$ כשיש קופונים) כך שהפער במחיר לא גדול בכלל ביחס למה שמקבלים בדגם החדש.
https://zooz.mx/deals/470/Xiaomi+HUAMI+AMAZFIT+Stratos
אז בקיצור: מי שם נקודתיים באמצע תגובה ככה? איפה למדת הבנת הנקרא? מדוע אתה כל כך ממורמר? ומה מהתועלת בתגובה הזו (ושלל תגובות דומות אחרות באתר בשלל שמות אחרים אך באותו הסגנון הרעיל בדיוק) מלבד לנפח את האגו (הקטן) שלך, לחפש בקטנות איך לפגוע בי/באתר כדי לקדם תחרות?
גולשים נורמלים אומרים תודה על הקופון. אם מתאים להם קונים, אם לא, אז לא. לכן, אל תדאג לעמלה שלי, אתה ממש לא חייב לקנות. אתה גם לא חייב לגלוש כאן, איך אני איתך? עכשיו תלחץ על האיקס הקטן בפינה ולא להתראות!
רק בריאות 'אביעד'. רק בריאות.


#5

Reply by אמיר
נראה שהוא יותר מחליפו של ה- pace מאשר של ה- stratos


#6

ייתכן (בסין הSTRATOS הושק בכ150$ והVERGE בכ116$) אך מבחינת פונקציונליות, מסך, NFC, GPS, חיישנים נוספים וכו' - הוא מתעלה על הSTRATOS. היתרון היחיד שנותר לסטרטוס מולו כרגע (מלבד שכבר יש לו רומים חלופים) הוא המראה היותר 'יוקרתי', אך זה כבר עניין של טעם. דווקא כשעון ספורט חכם - הVERGE נראה לי לבוש טוב יותר למשימה…


#7

Reply by אמיר
אכן עניין של טעם, אני מעדיף את העיצוב של ה STRATOS עם הכפתורים הפיזיים, מנסיון הם הרבה יותר נוחים לתפעול מאשר אופציית המגע, בעיקר בזמן פעילות ספורט.
העיצוב של ה VERGE נאה אבל קצת ילדותי.
כמו כן הסטראטוס עמיד יותר למים - עד 50מ' צלילה


#8

Reply by ברק שיינפלד
כשעון ספורט הוא פשוט לא כדאי. אם בשעון חכם עסקינן נגיד… אבל במחיר הזה עדיף כבר לאלה שרוצים לראות את הדופק שלהם באמת (לא מדי פעם, כל הזמן) עדיף לעבור לפולר (m430 נראה לי בטווח)
ולקבל נתוני ספורט אמתיים.


#9

Reply by ברק שיינפלד
ואני כמובן לא אומר רע על המוצר הרבה יהנו ממנו וזה אחלה מוצר רק שלספורטאים עם חשיבות לדופק ולמאמץ באימונים שעון ספורט שהוא רק ספורט עדיף ואני כמובן אשמח אם בעתיד תפנה גם לקבל הזה (לא עם גרמין כי בוא נודה חסר להם פונקציות חשובות אבל זה באמת אינדיבידואלי). אחלה דיל אחלה אתר ואחלה עבודה אלעד


#10

Reply by אילן
לא מזמן יצא הדגם החדש של וואווי… סוללה מחזיקה 15 יום !! כולל כל הפונקציות האפשריות ובאותו מחיר


#11

ה - VERGE בא להחליף את ה- PACE ולא את ה - STRATOS
החיסרון שלו: אסור לשחות איתו כמו ה- STRATOS ואין לו כפתורים פייזים. (רק כפתור אחד בצד)
היתרון שלו: מסך AMOLED יותר מרהיב ושלום ועוד פונקציות נוספות של שעון חכם וספורט.


#12

Reply by אלעד בוקר
אשמח לקבל עוד פרטים כגון אחריות? גרסה בעברית ?