סוף סוף יש מתחרה חדש ברשת! מצלמת רכב משתלמת, עם מסך, עם WIFI, עם עדשה טובה - ועמידה לחום! רק $41.99!

סוף סוף יש מתחרה חדש ברשת! מצלמת רכב משתלמת, עם מסך, עם WIFI, עם עדשה טובה - ועמידה לחום! רק $41.99!
0

פורסם ב: https://zuzu.deals/סוף-סוף-יש-מתחרה-חדש-ברשת-מצלמת-רכב-משת/

$41.99

כל גולש ותיק באתרינו יודע שאנחנו ממליצים בחום לבחור במצלמות רכב העמידות בחום, קרי מבוססות קבל (לא כבל, כל המצלמות חייבות חיבור כבל, אלא קבל) = CAPACITOR.
מצלמות המבוססות סוללה אומנם לרוב מעט זולות יותר, עם WIFI וכד’, אבל סוללות ליתיום הרבה פחות עמידות לחום גבוה, מתנפחות ומחזיקות פחות שנים מאשר קבל. לא צריך לספר לכם כמה חם ברכב ועוד על קצה השמשה בימי החמסין בישראל…

גם אם תאמרו לא נורא, תחזיק שנה שנתיים זה שווה את המחיר…או זאתי מבוססת הסוללה עוד עובדת לי בסדר כבר שנה…אין לדעת מתי הסוללה תיכשל ותאבדו את לא רק את המצלמה - אלא גם צילום קריטי ברגע האמת.

מצלמת רכב היא משהו שאנחנו רוצים לסמוך עליו!

לכן אם יש מצלמות מבוססות קבל - תמיד נעדיף אותן והיום גירבסט משיקים מצלמה חדשה ממותג הבית שלהם - ALFAWISE, דגם חדש - מבוסס קבל! (אגב עבדכם הנאמן אמר להם שזה מתבקש ונדרש בשוק מהרגע שהקימו את ALFAWISE)

אז מה יש לנו כאן?

• תקן CE, FCC וכו' - להבדיל מהמצלמות בגרוש שמנסים למכור לכם באליאקספרס, אתרי קופונים ותחנות דלק.
  • חיישן SONY 323 הפופלארי והמוצלח
  • מעבד NOVATEK 96658
  • Super capacitor (קבל)
  • רזולוצייה 1080P Full HD
  • זוית רחבה מאוד (חשוב מאוד!) 170-מעלות FOV
  • עדשת F1.5! רוב המצלמות כוללות עדשה של F2.4! הטובות יותר - F1.8...כאן תקבלו F1.5 וזה מצויין לתאורה נמוכה!
  • מסך IPS גדול! 2.45"
  • WIFI מובנה! להתחבר לטלפון בקלות, להוריד, לגבות ולשמור סרטונים ולשתף בקליק.
  • חיישן תאוצה (לזיהוי תאונה ושמירת הסרטון)
  • תומכת עברית! - סוף סוף מצלמה שאפשר לתתת גם להורים, סבא סבתא וכו' בלי בעיות שפה ותפעול. וגם:English,, French, Spanish, Portuguese, German, Italian, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Russian, Japanese, Thai, Polish, Dutch, Vietnamese
  • תושבת ואקום - שרובכם מעדיפים על פני דבק דו"צ, כדי שיהיה אפשר להעביר בין רכבים בלי לכלוך והתעסקות ארוכה.
עוד לא נסקרה, אבל על הנייר וביחס למחיר - מדובר בסוס מנצח!

יש כאן למטה השוואה למצלמה הפופלארית של שיאומי - ה70MAI.

הA119 - עדיין עדיפה הודות לרזולוציה גבוהה יותר, אך לכל מי שרוצה לחסוך קצת מבלי להתפשר על הנ"ל - אין כרגע אופציה טובה יותר. אני כבר הזמנתי לסקירת השוואה!

לקנייה!

למזמינים היום ומחר - לא לשכוח להשתתף בהגרלה שלנו!

במצלמות רכב ואבטחה - זיכרו להשתמש בכרטיסי זיכרון עמידים! (ולא, לא רק עמידים לחום כפי שאתרים/קבוצות אחרים מטעים אתכם…אלא עמידים גם לכתיבה רציפה ותכופה!)

תגובה מאת: אבי
נראה כמו משהו לא איכותי במיוחד. לא הייתי סומך עליה

נראית תגובה לא רצינית במיוחד, שלא מבוססת על שום עובדה או ידע מקצועי, אז לא הייתי סומך עליה.

תגובה מאת: יוסי
חברת מדבקה, הבחור צודק, חבל שאתה מזלזל ככה.

אתה מודע לזה שיותר מחצי מהמוצרים של שיאומי הם ‘מדבקה’ כן? רוב רובם של מוצרי שיאומי המהוללים הם לא יותר ממיתוג מחדש של מוצר של יצרן אחר, כולל מצלמות הרכב שלה, כלומר ‘מדבקה’.
גם לאמזון יש מותג פרטי. גם לשופרסל ולגוגל.
נו אז מה? ויופו שמובילים את השוק כבר שנתיים יש דגמים שנכשלו ודגמי ‘מדבקה’ בשפע (שדווקא מוצלחים).
המצלמה הזו רק הושקה, עוד לא נסקרה בכלל, המותג דווקא סבבה (סטרימרים, פנסים, שואבים ועוד דווקא מוצלחים - כבר כמה שנים). גם הדגם הקודם שלהם למצלמת רכב שיצא כבר השנה - מוצלח- יש לי אותה. לכן לא לו ולא לך שום עובדה ושום סקירה להתבסס עליה כאן, לא לחיוב ולא לשלילה, אז מי שמזלזל פה, זה אתם. אני רק שם את העובדות במקומן וסלח לי אם אני לא ישר מתקפל ואומר אמן כי ‘אבי’ לא התרשם ולא סומך.

תגובה מאת: דויד
היתה לי בול כזאת שהוזמנו באלי אקספרס (מותג מדבקה אחר). הפסיקה לצלם אחרי קצת יותר משנה, והמעמד וואקום לא החזיק מעמד.

סלח לי אבל זה לא ממש אומר כלום. גם אייפונים ומרצדס מתקלקלים, נו זה אומר שאלו מוצרים גרועים בהכרח? תקלה בודדת שגם לא ידוע לנו אם היא המצלמה, המטען, הכרטיס או מה בדיוק לא מלמדת דבר.
אתה גם מניח שהמצלמה הדומה שלך מאליאקספרס היא אותה המצלמה בדיוק. גם לVIOFO יש 2000 חיקויים שנראים זהים. מה אפשר להסיק מזה? כלום.

תגובה מאת: דן
בהרבה דברים אני סומך עליכם, במצלמות רכב הפסקתי

ולמה זה? כי טוקבק רנדומלי רשם שהיא לא נראית לו טוב בעין?

דיון מיותר… בקרוב תגיע לסקירה ונבדוק אותה. על פניו נראה לנו מבטיח אבל זה לא אומר כלום, זה באמת מוצר חדש לחלוטין בשוק וכשיגיע לסקירה נדווח.

תגובה מאת: אבינועם
מזכיר לי את ההמלצה שלכם לחיקוי לiottie שרכשתי בשליש מחיר והתפרק לי אחרי חודש

מזכיר לי את מלחמת לבנון 82.
נו באמת איזה טרחן. טוב שלא חפרת בארכיון כדי למצוא תגובה (לא רלוונטית). אותו מעמד בכלל לא היה המלצה אגב, וגם נאמר במפורש שהוא חיקוי, שחור על לבן. בזמנו הוא היה היחיד מסוג בשוק - לא היה אף חיקוי/מקור אחר (שלהי יולי 2016 לערך) ברשת עם זרוע טלסקופית מלבד IOTTIE מקורי, ולא היה ברור אם מדובר במוצר מקורי ללא מיתוג או לא. להזכירך גם ההפרש במחיר - היה אפשר לקנות יותר מ5 כאלו במחיר של IOTTIE אחד.
אותו מעמד נסקר על ידי כשהגיע וגם עדכנתי את הסקירה אחרי כמה שבועות וגם ריכזתי סקירות של אחרים. הכל הופיע בפוסט מרוכז בקבוצה, עם תמונות, כולל טלפונים כבדים וגדולים בהרבה ממה שהוא נועד לו כמו בMI MAX. אצלי הוא החזיק כמה שבועות טובים עם הMI MAX עד שהוכנע בשמש.
לחלק אכן התפרק. לחלק מחזיק שנים -
454545
בכל מקרה הוא לא זכה להמלצה רשמית שלנו מעולם ואם אתה כבר מחפש בציציות אז תמצא בקבוצה וגם כאן באתר מומלצים רשמיים ועשרות פעמים שכתבתי שהמעמד ההוא ושאר חיקויים לא מומלצים כי הם לא עמדו במבחן הסקירה והזמן. גם המצלמה הזו - אם פספסת - הוזמנה לסקירה.
זה שפוסלים כאן מוצר שקיים רק על הנייר ורק הוכרז ועוד לא נסקר ולא נבדק בתירוצים שונים - מעיד רק על היגיון לקוי ודעות קדומות ושום דבר על המוצר עצמו, לא לטובה ולא לרעה. לפני כמה שנים אמרו לנו אותו הדבר על הזמנה מסין, מותגים עלומים כמו ‘שיאומי’, אתרים חדשים ולא מוכרים כמו גירבסט ושאר מותגים ודרכי קניות שהיום הם דבר מקובל, נהוג ואף מועדף. אז אמרו.
אם אתה מחפש 100% בטוח אז תמצא את זה רק ב-2 דברים - מיסים ומוות. אל תנסה להלביש כאן שקרים והמלצות על דיל ב5$ בן כמה שנים, שנאמר במפורש שהוא חיקוי שלא נסקר, ואחרי שנסקר עוד נאמר במפורש שהוא לא טוב. עשרות פעמים.
אותו דיל הפך פופלארי אגב מכיוון שפורסם כחלק מהגרלה שווה עם המון פרסים -

כנראה שגם את זה שכחת או שלא נוח לך להזכיר.
גם אם המוצר היה צולח את הסקירה בהמלצה גורפת, נו אז? ייתכן וטעינו וייתכן ואצלנו המוצר החזיק מצויין והרשים ואצלך לא. קטע. אם אתה מכיר אתר אחר ברשת הישראלית שמשקיע כל כך הרבה בסקירות, מידע, המלצות וגם דיסהמלצות- אתה מוזמן לסור אליו במקום לחפש ללכך כאן. מתבקש לשאול אם אתה כל כך לא סומך עלינו, אז מה אתה עושה כאן עדיין, שנים אחרי?
מתבקש גם לשאול מי אלו כל המגיבים הרנדומלים האלו ומה האינטרס (מתחרים וטרולים אהמ…אהמ…). ברור לי שאלו שמהם נובעות רוב התגובות המיותרות האלו אך לא אכבד אותם במחיקה/חסימה בלבד אלא אעמוד על טעותם בכל פעם מחדש כי אין לנו דבר וצי דבר להסתיר.
המצלמה המומלצת הרשמית שלנו הייתה ונותרה הA119/A118 - עליהן המלצנו שנים לפני כל אתר אחר בישראל (וגם רבים מהעולם), עוד הרבה לפני שנהיו ללהיט מכירות. למצלמה הנ"ל יש יתרונות עליה במחיר ובפונקציות ועם קבל עמיד בחום. אלו העובדות. אם תקנה או לא תקנה - זו החלטה שלך.
אתה ושאר ה’חברים’ כאן יכולים לשמור לעצמכם את הטענות וההשמצות הלא קשורות האלו ולצאת מהאתר. זה לגמרי בחינם.

תגובה מאת: יקיר
אפשר בבקשה סקירה על a129. לדעתי אין צורך לעשות סקירה על מותג מדבקה, בזבוז הזמן והכסף שלכם.

שוב, מי הכיר את VIOFO בכלל עד לפני שנתיים לערך? וגם להם יש דגמים שכלל לא מומלצים. חבל שאתם מתאהבים במותג פופלארי כרגע. אנחנו עוד מהחלוצים שהמליצו על הדגמים המובילים של VIOFO עוד כשכולם חשבו שהם ‘מותג מדבקה’ סיני מעאפן. על כל מוצר שאנחנו קונים וסוקרים ומגלים כמוצלח או לא מוצלח אפשר לומר שהוא ‘בזבוז זמן וכסף’. זאת בדיוק מטרת האתר - לחסוך לכם את הזמן והכסף ברכישת ג’אנק ולקנות רק מה שטוב ונבדק באמת.
הA129 סך הכל מוסיפה שיפורים קלים וWIFI. שדרוג קל לA119 המומלצת. דווקא ברמת הפרקטיקה - היא בזבוז זמן וכסף לעומת קניית הA119 או אפילו 2 A119 בהזמנה נפרדת שכן אז חוסכים גם 17% מע"מ.
היא ללא ספק מומלצת וטובה למי שמעדיף יחידה אחת במקום 2, אך היא ממש לא מתחרה רלוונטית לALFAWISE הנ"ל שכן היא עולה פי 3 לפחות.

תגובה מאת: YONI
באי-ביי יש במחיר זול יותר - 137 ש"ח
https://zuz.mx/2JiC

תגובה מאת: גיל מימון
Elaadglouds אל תתרגש מכמה “חכמולוגים” שיודעים להעיר הערות בלי שעומד מאחוריהם כלום ושום דבר מבוסס, איך הוא כותב: "נראה כמו משהו לא איכותי במיוחד "לפי מה קבעת? אדון אבי? מספיק להסתכל על הנתונים בשביל לדעת שאין עוד מצלמה עם הנתונים האלו במחיר הזה, בנוסף אבי תראה השוואה בצילום וידאו בלילה מול xiaomi התמונה טובה יותר, בהירה יותר ומספרי המכוניות נראים חדים יותר מהשיאומי שגם יקרה יותר,
ולך elaadglouds רציתי להגיד תודה על כל הסקירות, יש לכם אתר מעולה חסכתי המון כסף מאז שהכרתי את האתר שלכם, גם לא נפלתי על מוצרי זבל וגם חסכתי כסף עם הקופונים שלכם תודה גיל מימון