מפזרי חום של שיאומי - החל מ105 ש"ח

מפזרי חום של שיאומי - החל מ105 ש"ח
0

#1

פורסם ב: https://zuzu.deals/מפזרי-חום-של-שיאומי-החל-מ105-שח/


Xiaomi Viomi Mini Desktop Ceramic Space Heater

עם משלוח חינם, מפזר חום קרמי חדש של שיאומי. 600W, עם שלל הגנות נגד נפילה ואש, מסתובב על צירו לפיזור נעים של הרוח החמה/קרה, עיצוב יפיפה שיתאים לכל חדר השינה/סלון/משרד. טרמוסטט מדוייק לפעולה רציפה (ולא הדלקה/כיבוי כל 5 דקות כמו כל המפזרי חום הזולים האלו בסופר שבקושי שורדים חורף אחד…).

רק $46.99 = כ177 ש"ח.

לקנייה!

 

XIAOMI SOTHING Mini Warmbaby Fan Heater

דגם חדש במחיר השקה. קטן יותר, 500W ולא מסתובב. אמור להיות שקט מאוד!

גם זה מיועד להיות מפזר חום אישי – לשולחן העבודה/שידה בחדר השינה/ספה. להתחמם בלי להעיק על שאר הבית/המשרד.

צפוי להגיע למלאי בסוף החודש.
רק $27.99 במחיר השקה!

לקנייה!

 


#2

תגובה מאת: דור
הם מגיעים עם פלאג אירופאי?


#3

זו שאלה מצוינת. באופן אישי, זה נראה כמו אופציה מעניינת אבל לא הייתי קונה את זה. הייתי מעדיף משהו עם תקן ובטיחותי. זה כנראה משהו חדש אז אין עדיין מספיק מידע על זה. אבל שווה אולי לבדוק.


#4

המוצרים של שיאומי כוללים בדר"כ CE ושאר תקנים ואיכותיים בהרבה ממפזרי החום ב50-120 ש"ח עם מותגי המדבקה שמוכרים בארץ וכבר התפוצצו עלי לא פעם. מבחינת תקע - תמיד מומלץ להחליף לראש ישראלי, אם כי במקרה הזה מתאם טוב (הום סנטר למשל) שעומד בתקן יתאים.


#5

אין ספק לגבי האמינות של מוצרי שיאומי באופן הכללי ושאר חברות הבת שלה/שותפותיה. פשוט במוצרים מהסוג הנ"ל שווה קצת יותר לפקוח עיניים מאשר מקציף סבון.
הרי מי שמשתמש במוצרים מהסוג הנ"ל הם בדר"כ אנשים שעובדים במרחב פתוח ורוצים לחמם רק את האיזור שלהם, סטודנטים או אנשים מבוגרים. השאר פשוט ידליקו תנור גדול יותר או מזגן.
לכן, כשמדובר במקרים כאלה - עניין הבטיחות ותווי התקן, לפחות לדעתי, צריך להיות קצת יותר מחמיר מבדר"כ. אז הכל שאלה של עד כמה שווה להתעסק עם מכשיר כזה מבחינת שיקולי תקע ובטיחות. זה לא אומר שבישראל לא נמכרים מספיק מוצרים גרועים וזה לא אומר שהמוצר הנ"ל לא טוב. פשוט צריך לבדוק. שווה סקירה :slight_smile:


#6

מסכים. מבחינת ‘התעסקות’ - אין פה התעסקות מיוחדת. החלפת תקע/מתאם טוב העומד בתקן (11 שקלים בהום סנטר).


#7

נכון, אבל יש כאלה שכשהם קונים מוצר הם רוצים גם לקבל “נוחיות” ולא רוצים “להתעסק” עוד. כלומר, להוציא מהאריזה ולהשתמש כפי שהוא…
הרי כולנו מכירים את זה מהסמארטפונים. פלוני אלמוני יקנה למשל מכשיר מדגם שיאומי גרסה סינית, ילך לטכנאי (או כל אדם אחר שיודע ומבין) ויחליף לרום גלובלי, יכול לחסוך לעצמו פה לפחות עוד כמה דולרים טובים. אבל יש כאלה שאין להם כוח לזה, ומעדיפים לשלם קצת יותר עבור גרסה גלובלית מקורית או אפילו לקנות מכשיר אחר על מנת לא להסתבך עם כל זה. אז זה עניין של טעם וריח :man_shrugging:t3: