מוצרים שעומדים במבחן הזמן

מוצרים שעומדים במבחן הזמן
0

#1

פורסם ב: https://www.glouds.com/time-tested/

מוצרים איכותיים שעומדים במבחן הזמן בזמן כתיבת מילים אלה (אוקטובר 2018) אתר צדק צרכני! Glouds קיים כבר כמעט 10 שנים. במהלך השנים הללו סקרנו מאות מוצרים ואספנו חוויות גולשים וביקורות מאלפי מוצרים. חלק מהמוצרים האלה הפתיעו לטובה במיוחד במבחן הזמן, פשוט החזיקו מעמד מדהים לאורך שנים למרות מחירם הזול והשימוש האינטנסיבי בהם. אז כתבה זו…


#2

תגובה מאת lolik lolik
כבר כשנה עם הRM3, רק עושה בעיות, לא תמיד מצליח להתחבר כשאני נמצא על 4G(רוצה להדליק מזגן לפני שאני בבית)


#3

נשמע שיש לך תקלה, זה מוצר ותיק ופולארי, המון אנשים משתמשים בו.
יתכן שקשור לבעיה שלך ויתכן שלא, אבל בגירסאות הראשונות של המכשיר היה באמת באג (מדבר על לפני שנה פלוס…) ושתוקן בגירסה החדשה (בלי ששונה השם של המכשיר!). גם אחרי התיקון של הבאג, הרבה חנויות המשיכו למכור את הגירסה התקולה (ומן הסתם במחירים מפתים מאוד…). יכול שיש לך מכשיר ישן.
בכל אופן, נסה לקרב פיסית את המכשיר לראוטר שלך, יתכן שזה יפתור את כל הבעיות. ונסה גם לעשות reset על ידי לחיצה ארוכה על הכפתור.


#4

תגובה מאת מנחם
הרמקול סרדין בקושי החזיק חצי שנה, אולי לכם הוא עדיין עובד - אבל הוא לא איכותי אם ביום אחד הוא פשוט מתפגר


#5

תודה על הפידבק. אכן יש בסופו של דבר עניין סטטיסטי, יש אנשים שקונים רמקול harman kadron במליון שקל והוא מתפגר אחרי חודש גם. אי אפשר להבטיח שכל מאות אלפי היחידות שיוצרו יחזיקו שנים, תמיד סטטיסטית יש תקלות. מאחר ואנחנו לא יכולים לקנות 1000 מכשירים מכל סוג רק כדי לבדוק איזה אחוז מהם שורד, אנחנו מסתפקים בלדווח על כאלה ששרדו זמן משמעותי במיוחד.
אגב, רמקול אלחוטי כמו טלפון וכמו כל מכשיר עם סוללה, אם נותנים לסוללה להגמר ואז שמים במגירה חודשיים… זה בדרך כלל הורג את הסוללה.
אתה אגב מוזמן גם לדווח על מוצרים שכן החזיקו לך מעל שנה