חימום הבית בחורף מיתוסים, אמת ושקר!

חימום הבית בחורף מיתוסים, אמת ושקר!
0

#1

פורסם ב: https://www.glouds.com/house-heating/

חימום הבית בחורף אחת ההוצאות הגדולות ביותר שלנו הינה חימום הבית בחורף. בכתבה זו אתייחס לחימום הבית בעזרת מכשירי חשמל (לא גז או נפט). אסביר כיצד ניתן לדעת כמה יעלה לכם שימוש במכשיר מסויים אפריך מיתוס או שניים וגם אגלה לכם את השקרים שמנסים למכור לכם בחנויות החשמל קודם כל, כמה זה עולה? מסתבר שדי…


#6

#7
תגובה מאת ירון ב נכון ומדוייק. כל הכבוד!. שיקולים נוספים: רדיאטור מתאים לסביבת ילדים, לא יקרה כלום אם יגעו בו בטעות. מפזר חום יותר מסוכן לשימוש, יכול לשאוב אבק ושיער, במיוחד אם מונח על שטיח. במקרה הטוב זה יצור ריח לא נעים, במקרה הרע יכול לגרום לשריפה. מפזר חום גם מרעיש. מזגן יודע לייצר הפרש טמפרטורות בין ה"חוץ" לבין ה"פנים" ההפרש תלוי במספר גורמים והוא בסביבות עד 20 מעלות. לכן בקיץ, אפילו כשבחוץ 40 מעלות המזגן יוכל לקרר בפנים ל20 מעלות אבל בחורף כשבחוץ פחות מ4 מעלות קשה למזגן להעלות את הטמפרטורה בפנים מעל 24.

#8

תודה על הפירגון!
גם רדיאטור יכול להיות מסוכן -
http://hakolkalul.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1095614


#9
תגובה מאת Ofek אני אוהב את הסקירות שלכם, הם ברורות, מפורטות מספיק אבל גם לא אובר אינפורמציה, הם מדויקות ונקיות (מאינטרסים וכו’). תודה רבה !

#10
תגובה מאת YAIR כל הכבוד על הזמן היקר שלך שאתה משקיע לטובת הכלל. ירבו כמוך בישראל.

#11

תודה רבה חברים! נמשיך לעשות כתבות צרכניות בזכותכם :slight_smile:


#12
תגובה מאת קובי
וואי אחלה מאמר. תודה רבה!

#13
תגובה מאת איציק
תודה!!

#14
תגובה מאת יונתן
תודה רבה על כתבה. כיף לקרוא

#15

השאלה היא התעוררתי בבוקר והחדר קר. מה עושים כדי לחסוך חשמל של חימום?


#16

אתה יכול לחבר מפזר חום או רדיאטור לשעון שבת https://www.homeg.co.il/items/218891-שעון-שבת-שקע-רגיל-Dealor-דילאור?mobile=0 שיפעל שעה אחת לפני שאתה מתעורר ונכבה שעה אחת אחרי כן.


#17
תגובה מאת Jos
מחכים. תודה