מדריך PayPal - כל הטיפים לקנייה בטוחה!

מדריך PayPal - כל הטיפים לקנייה בטוחה!
0
#1

 פורסם ב: 


אין שום סיבה לקנות בלי פייפאל. כן גם אחרי כ-20 שנה אחרי מהפכת הפייפאל ברשת, אנחנו עדיין נתקלים יום יום באנשים שבוחרים לקנות ברשת – בלי פייפאל, בשלל תירוצים ולא, אני לא מדבר רק על בוגרי הפלמ”ח באחוזת ראשונים אלא ממש עליכם – לקוחות צעירים וצעירים בנפשם, שכבר קנו דבר או שניים ברשת ומבינים קניות…
0 Likes

#2

כל הכבוד על המדריך! מפורט וברור.

רק בנוגע לאפשרויות המרה… לא חושב שרלוונטי עבור אנשים שמשלמים מלכתחילה בדולר. בין אם דרך כרטיס אשראי או כרטיס דביט דולר.
אני גם שמעתי על שכדאי להעביר להמרה של הכרטיס ויצא ששילמתי בערך 4$ יותר. זה המיר את הדולר שבכרטיס לשקל ולדולר חזרה. יצא ששילמתי שלושה עמלות. 1-להמיר משקלים לדולרים. 2-בקנייה הדולרים הומרו לשקלים. 3-השקלים הומרו לדולרים לתשלום.

0 Likes

#3

תודה רבה. זה כן רלוונטי ממספר סיבות -
א. לא להסתמך על ההמרה לשקל באתר החנות. קודם כל לשנות בחנות למטבע המקומי הרלוונטי. באסוס ואמזון למשל זה בד’'כ חיסכון של 6 אחוז.
ב. בפייפאל גם יש המרה אוטמטית לשח אם לא בוחרים שההמרה תתבצע דרך הכרטיס. בהמרה הזו גם משלמים יותר בעמלה וגם בשער חליפין.
מבחינת מה שקרה לך - נשמע כמו תקלה של חברת האשראי או החזר של פייפאל.

1 Like

#4
תגובה מאת מוטי
מדריך פגז! שאילה קטנה, כשאני משלם דרך פאיפל העסקה תמיד מזוהה כעסקת חו"ל ויורדת מיידית מח-ן הבנק, גם כשמדובר בקנייה בארץ יש דרך לפתור את זה?
0 Likes

#5
תגובה מאת מאור
מדריך מקסים ושימושי מאוד באתר גירבסט אני רואה שבדרך כלל ההמרה לשקל היא סביב 1% מעל השער היציג. משתלם לדעתי מאוד אם אין הטבה כלשהי בכרטיס. כמו שכתב מוטי למעלה, יש כרטיסים שכאשר התשלום הוא במט"ח, החיוב לבנק הוא מיידי. מעבר לזה שהסכום יורד מיד מהחשבון יש גם שורה נוספת בחשבון עו"ש שגם עליה לפעמים משלמים.
0 Likes

#6
תגובה מאת מוטי
אני התכוונתי, שגם כשהעסקה בשקלים, היא יורדת מיד בח-ן הבנק
0 Likes