מדריך צריבת רום גלובלי למכשירי ONEPLUS

מדריך צריבת רום גלובלי למכשירי ONEPLUS
0

פורסם ב: https://www.glouds.com/מדריך-צריבת-רום-גלובלי-למכשירי-oneplus/

מדריך לגיור ONEPLUS סיני! אז איך מחליפים רום סיני לרום גלובלי במכשירי ואן פלוס? עקב המבצעים השווים למכשירי ואן פלוס ברשת, ובפרט באתר JOYBUY, כגון – ONEPLUS 6 128GB רק ב379$! OnePlus 6 – הסמארטפון הכי משתלם ומומלץ ברשת במחיר הטוב בעולם! החל מ360$! Oneplus 6T במחיר הכי זול שיש – רק 459$! מבצעים המתחדשים…
תגובה מאת יוני
שאלה אני רוצה לקנות פלאפון אבל רובם בלי כניסה לאוזניות.הבעיה שברכב אני שומע מוזיקה רק דרך הטלפון ע"י שאני מחבר לאוזניה כבל אוקסי? מה אתם מציעים לעשות ? תודה רבה

מחבר את הכבל ליציאת ה-USB במחשב ולמכשיר ולאחר שהמחשב מזהה את המכשיר ומשנה במכשיר שחלון ההתראות את
USB changing this device
ל- file transfer
ומקבל בשונה מהתיאור שלך חלון שנראה אחרת.
אין לי דרך להעביר לך תמונה אך זה נראה כמו דיסק נוסף במחשב (G:) בשם OnePlus drivers
ומופיעים בו 5 קבצים:
adb_config_Linux_OSX.sh
AndroidFileTransfer(OSX).dmg
autorun.inf
OnePlus_setup.exe
OnePlus_USB_Drivers_Setup.exe

רוני שלום , בעט חיבור המכשיר למחשב,יש להכנס למחשב שלי ושם צריך להופיע שני כוננים , האחד הוא כונן המכיל דרייורים(אותו את פתחת) , והכונן השני אשר שם את אמורה להכניס את הקבצים .
אם במידה ועדיין משהו לא מסתדר את מוזמנת להגיב פה ואנסה לעזור .
בהצלחה !

נכון, היום באמת רוב המכשירים החדשים אינם מכילים שקע אוזניות , הואן פלוס 6 מכיל שקע אוזניות והוא מכשיר מצויין ובנוסף המחיר שלו היום ממש משתלם !

תגובה מאת משה
תודה רבה לכם. יש מצב להסבר או לקישור להסבר טוב לגבי פתיחת בוטלואדר והרשאות ROOT למכשיר oneplus 6 תודה

הבעיה עדיין קיימת, מוזר, במשרד רואה את הכונן הנכון וכשמחבר למחשב בבית רואה רק את הדרייברים, אין שום כונן נוסף.
מה יכול להיות?
תודה רבה,

בקישור לאתר של וואן פלוס, לא מופיע קובץ ההתקנה לOP7. האם יש לכך סיבה והאם יצא בעתיד?