הקופון חודש! סמרטפון זול וקומפקטי – Micromax Selfie 3 חמש אינטש, 3GB ראם, 32GB זיכרון פנימי ומעבד סנאפדרגון – בלי מכס!

הקופון חודש! סמרטפון זול וקומפקטי – Micromax Selfie 3 חמש אינטש, 3GB ראם, 32GB זיכרון פנימי ומעבד סנאפדרגון – בלי מכס!
0
#1
קנייהzuzuMS
275ש

 פורסם ב: 


Micromax Selfie 3 – ללא מכס! קופון בלעדי!

***אחרי שפירקתם את המלאי בכל המבצעים הבלעדיים הקודמים…קבלו קופון חדש!***

עשרות פעמים בשבוע אתם פונים אלי בבקשה להמלצה לטלפון קומפקטי, טוב וזול, ובפרט לילדים.

הבעיה?
קשה מאוד למצוא היום מכשירים זולים טובים, בפרט כאלו מתחת לרף המכס וקומפקטים.
כן יש רדמי למינהם, כמו הREDMI 6A, אבל אלו מגיעים לרוב עם 16GB/2GB צפופים ועולים יותר מרף המכס.
אם נטפס כבר ל32GB, וזה די חובה, נגיע כבר לאזור ה500 ש"ח ויותר, כי למרות אפשרות הרחבת זיכרון עם כרטיס, קשה לצפות מהילדים או ההורים שלכם להתחיל להעביר אפליקציות וזכרונות מפה לשם. גם לא תמיד אפשר עם הרבה אפליקציות.
גם אם מדובר במכשיר גיבוי לשעת צרה – אתם הרי לא רוצים להתחיל לברור בין קבוצות הוואטסאפ וכל האפליקציות שאתם משתמשים כל יום כי אין מקום.

אם רוצים גם מכשיר קטן יחסית – עם מסך קטן, כזה שיהיה נוח לילדים ולא יעוף להם מהידיים לאספלט רק כי ניסו להגיע לפינה, אז המבחר מצומצם עוד יותר.

הפתרון?
הכירו את הMICROMAX SELFIE 3!
מכשיר נדיר מסוגו (לא נסקר עדיין), עם מסך 5" FHD, מעבד סנאפדרגון מכובד (435), 3GB ראם (!), 32GB זיכרון פנימי (!) עם אפשרות הרחבה בעוד 128GB עם כרטיס זיכרון, דור 4, מצלמת סלפי 16 מגה פיקסל, מצלמה אחורית 13 מגה פיקסל, סוללה 3000mAh, עיצוב יפה ונוח, משקל קל ואנדרואיד 7 נקי.

כל הטוב הזה מגיע לא מאיזה יצרן סוג ד' מסין, אלא מMICROMAX – מותג הודי ותיק ומוביל, שפופלארי מאוד בהודו ומדינות נוספות ומתחרה ישירות בשיאומי ואחרים על מכשירים עם תמורה גבוהה למחיר קטן.

כמה קטן? 72$!
מחיר מצחיק שיסיר חשש וכאב לב מליבכם וכיסכם, גם אם הילד/ה שכחו/איבדו/שברו את המכשיר.

וכן, יש עברית גם בתפריטים. יש תמיכה בתדרים בישראל, יש פייפאל וזה מהאתר המצויין והאמין – בנגגוד.

לקנייה!

***חשוב מאוד!***
+ ביחרו תצוגה בדולרים באתר ובפייפאל כדי להימנע מתשלום מכס מיותר.
+ הזינו קופון zuzuMS בקופה לקבלת ההנחה
+ הורידו את ה-V מביטוח המשלוח – אינו נדרש בתשלום בפייפאל.
+ מחיר סופי עם משלוח – $74.99 בלבד!

אביזרים:

  • מגן במפר לילדודס
    *בחיפוש אביזרים, למרות שבמכשיר כזה זול…יותר כיף ללכת בלי 🙂 , שימו לב לא להתבלבל עם הMicromax Canvas Selfie 3 Q348 הישן אלא E460 החדש.

 

 


#2

תגובה מאת: משה
אתמול הגיע לי המכשיר הזה
שילמתי עליו 74$
ומשום מה בדואר ביקשו ממני תשלום מכס של 59 ש"ח

#3

תגובה מאת: איליה
מגן זכוכית שפורסם פה לא מתאים למכשיר, כי הוא קצת גדול ממסך.

#4

גם לי זה קרה.
אל תאסוף את החבילה.
יש להוריד באינטרנט טופס ערעור על גובה המיסים של דואר ישראל, לשלוח במייל למכס בצירוף חשבונית הקניה ואישור תשלום מפייפאל, ותוך כ-24 שעות תהיה תשובה מהמכס שהחבילה פטורה ממיסים.
זה מה שעשיתי. פשוט וקל

#5

תגובה מאת: oa
לאחרונה היה לי הרבה בעיות מול האתר הזה שכלל פרסומי מפרט לא מדויקים הצהרות מכס לא אמיתיות על המוצר שגרמו לתקיעת המוצר במכס ודרישת תשלום(לא באשמת המכס) כמו כן שירות לא הגון והעברת תקלות שלהם על הלקוח כל פעם מבקשים עוד תמונה ועוד סרטון להראות להם את התקלה ועדיין לא נותנים פתרון אלה עושים הכל כדי לעייף את הלקוח מקבלת שירות מינימלי לצערי
כאחד שרכש מוצרים רבים באתר זה בעיקר מהמלצות שלכם התאכזבי לגלות שבזמן האחרון לא ניתן לסמוך על האתר הזה כשיש תקלות
בכל המקרים החתום על השירות הרע הוא “,
Chiahsi”

#6

תגובה מאת: oa
הדרישה לתשלום נובעת מכך שהאתר רושם על ההצהרה מחיר שיקרי וסוג מוצר שיקרי

#7

קפצתם להמון מסקנות קצת נחפזות. קודם כל רוב החנויות מצהירות מחירים שלא קשורים למחיר המוצר כי זה הסטטוס קוו בעולם כיום. רוב רובן של המדינות מעבירות ככה חבילות ללא מיסים וזה עובד להם. ישראל שונה, בישראל בודקים יותר מקרוב. לכן המכס בישראל הפסיק לחלוטין להתייחס לערך המוצהר על החבילה לא משנה מאיזה חנות הדבר היחיד שמעניין אותם זה כמה שילמת בפייפאל, ובצדק. במקרה שמקבלים דרישת תשלום לא מוצדקת, פנו למדריך המכס שלנו: https://www.glouds.com/israel-meches/

#8

לא נכון בכלל. המכס לעיתים בודק ומניח שהמוצר עולה יותר (גם להם יש גישה לאינטרנט זה מדהים). יותר מפעם אחת עצרו לי מוצר פטור ממס שההצהרה, המחיר, הסוג - הכל היה 100% נכון והמכס בשלו. בכללי לא מעניין את המכס אם רשום על החבילה שלך מיקרומקס ב69$ או מטיל זהב ב2000$. הם עושים שיקוף ושולפים חבילות חשודות רנדומליות לבדיקה. רק אחרי השיקוף והבדיקה בכלל מתייחסים מה רשום על המדבקה.

#9

לא הגיעה לי חבילה בזמן (משלוח ללא מעקב). פשוט נתנו לי זיכוי מלא - בלי לפתוח פייפאל בכלל והזמנתי מחשבון שיש בו 2-3 הזמנות קטנות בשנה, לא יותר.

#10

תגובה מאת: oa
אדון נכבד ו
למכס בהחלט חשוב כשיש(כמו שצינת חבילה חשודה לדוגמא טלפון למרות שמצוין עלו MP4 ו21$)
נכון שהמכס יכול להחליט שהמוצר יקר יותר לפי רישומו או לפי בדיקה באינטרנט אבל כשמראש מזוהה חבילה בגודל של סמרט פון והצהרת המוכר היא על MP3ו 21$ לגיטימי שהדבר יגרור במידי לכל ברדעת לחשוד בחבילה חלק לא קטן מהתעכבות מוצר במכס הוא בגלל הצהרה לא אמיתית של המוכר וחבל זה קל מאוד להאשים את המכס ולהגיד שלא אכפת להם הצהרת המכס של השולח

#11

תגובה מאת: natanbalik@gmail.com
לא במלאי הרגע

#12

היית עלול לחשוב כך, אבל מאחר וכמעט כל החבילות לא מכילות מה שמוצהר עליהן, ובנוסף הצהרת התוכן בדרך כלל בכתב קטן וובקושי קריא, ובנוסף שהמכס צריך לעבד מליון חבילות … יוצא שאין טעם בכלל להסתכל על ההצהרת תוכן. זה לא מעלה חשד ולא מוריד חשד. זה לא שווה התייחסות מבחיתנם

#13

אדון נכבד עוד יותר,
יש לנו ‘מעט’ ניסיון בעניין עם עשרות הזמנות בשנה של טלפונים וכן ליווי של עשרות אלפים כבר כמה שנים בענייני מכס, שירות, דואר וכו’. בעבר אף היינו היחידים ברשת שדאגו שחנויות יצהירו אך ורק מחיר ותיאור נכון.
שיקול זה כבר לא רלוונטי כמה שנים טובות.
לא פעם, לא פעמיים ולא שלוש שהמכס עיכב לי מוצרים שהיו עם הצהרה נכונה ומחיר נכון וגם להפך. אילו מה שאתה טוען היה נכון - אז 99% מהחבילות לארץ היו עוברות בידוק מכס על סמך התיאור/המחיר הלא מדוייק לכאורה. 99% מהחנויות ברשת שולחות עם תיאור עמום כלשהו ומחיר שהוא לרוב - שקרי.
גם היה רוצה - המכס לא מסוגל לבדוק כל חבילה וחבילה ממיליוני החבילות המגיעות לארץ כל חודש וממילא יודע שהרוב פטור ממס גם אם היה בודק כל אחת ואחת.
כאמור רוב הבדיקות של המכס ובפרט בטלפונים הן בשיקוף רנטגן. מה שנראה להם אלקטרוניקה יקרה/סמארטפון - הם שולפים לבדיקה ורק אז יתייחסו למה רשום - וגם זה כאמור לא בהכרח יעניין אותם במיוחד, בין אם נכון או לא נכון.