בלעדי! הקורקינט החשמלי CITYBUG 36V הפופולרי - במחיר שובר שוק!- עם אחריות יבואן רשמי, משלוח עד הבית וגם קסדה במתנה!

בלעדי! הקורקינט החשמלי CITYBUG 36V הפופולרי - במחיר שובר שוק!- עם אחריות יבואן רשמי, משלוח עד הבית וגם קסדה במתנה!
0
קנייהסודי!
לחברים בלבד! 1690שח

פורסם ב: 

קורקינטים…קורקינטים חשמליים בכל מקום!
ברחוב, בכביש, בדרך לרכבת, לעבודה, צעירים, מבוגרים, נשים, גברים, שליחים או מנהלים…הקוריקינט החשמלי כבש את הרחובות ומביא מהפכה תחבורתית של ממש!

אופניים זה מסורבל וגדול וכבד. סקייטבורד – פחות בטוח ודורש מיומנות גבוהה (ופחות מתאים למדרכות והכבישים בארץ), אבל קוריקינט?
קומפקטי, נוח, צר ויכול להשתחל בין קהל, מכוניות ומדרכות צרות, מהיר, טווח גדול וקל לשליטה, לא סתם זה להיט!

אבל…

יש כל כך הרבה סוגים….הקוריקינט של שיאומי הוא אולי הפופלארי והנמכר ביותר, אבל הוא לא חף מבעיות. פאנצ'רים תכופים בגלגלים המקוריים, איבוד ברקסים ובעיקר – חשש מכידון מתפרק שכבר פצע רבים.

אז חיפשנו לכם דיל על מותג חלופי, איכותי ובטיחותי יותר, כדי שלא תיפלו לי חלילה ועל הדרך השגנו לכם גם את המחיר הכי טוב בארץ כמובן וכדי לשמור עליכם טוב טוב – גם קסדה במתנה! 🙂

CITYBUG

CITYBUG היא מותג טיוואני מוביל, פופלארי וזוכה פרסי עיצוב עולמיים – פעמיים ברציפות!

הסקירות מפרגנות מאוד על איכות הבנייה והעיצוב החכם, הסוללות מבית LG, מתקפל בלחיצה אחת, אפשר להדליק ולכבוד עם הרגל ולתפעל הכל ביד אחת, תאורה משולבת, מתאים לילדים, בני נוער ומבוגרים במשקל עד 100 ק"ג, קל משקל, מאושר ע"י מכון התקנים הישראלי, צמיגים איכותיים.

אתם קונים כאן גם קורקינט בעיצוב מרשים וביצועים מעולים וגם ביטחון ראש שקט מכל החששות שבאים עם קוריקינטים סיניים זולים שבהם הכל יכול לקרות…הסוללה יכולה להתפוצץ/להידלק בטעינה או בעומס עבודה, הבלמים יכולים לא לעבוד פתאום, הכידון יכול להתפרק בנסיעה…על כל זה לא צריך לחשוב בCITYBUG האיכותי שכדברי הסוקרים – 'בנוי כמו טנק!'.

דגם הSE הוא הדגם החדש ביותר של CityBug ונמכר בזאפ בכ1590 -1690 ש"ח.
עבורכם – הרבה פחות, בתנאים הכי טובים בארץ –

+ עם משלוח חינם עד הבית!
+ אחריות יבואן רשמי!
+ קסדה במתנה!

מאחר והתנאים והמחירים הם שוברי שוק – אנו מנועים מלפרסם אותם בפומבי!
המבצע תקף רק למצטרפים לפורום או קבוצת הפייסבוק שלנו.
קליק אחד להרשמה לאתר כאן בתגובות או בצד ואתם יכולים לראות את כל הפרטים 🙂
לקופון הבלעדי וקנייה ליחצו כאן!

מפרט טכני:

• מהירות עד כ-22 קמ"ש
  • משקל כולל: 13.2 ק"ג
  • עומס: 100 ק"ג
  • טווח מהירות: 20-22 קמ"ש/ 65 ק"ג
  • מרחק רכיבה בהטענה מלאה*: 15-18 ק"מ
  • סוללה: סוללת ליתיום ion
  • טעינה: 36V DC, 5.6Ah
  • 100-240V AC, 50-60 Hz, 2A
  • מידות:
  • 965x465x340 מ"מ (מקופל)
  • 1020x460x1140 מ"מ (לא מקופל)
  • גובה המרכב: 90 מ"מ
  • גובה המשטח: 162 מ"מ
  • צמיגים: 7.9 אינץ' קדמי, 7.9 אינץ' אחורי
  • מנוע: 250W
  • בקרת רכיבה: מצערת אגודל
  • * מרחק הרכיבה בהטענה אחת, עשוי להתקצר משמעותית (30-40%) עקב תנאים קשים כגון שיפועים ותנאי דרך.

סקירות ברשת

* שימו לב כי הסקירות הבאות הן לשלל דגמי CITYBUG

"ה- CITY BUG הוא כלי תחבורה עירוני מעולה, יכולתו לנוע על המדרכות, התפעול הפשוט וממדיו הקטנים, מאפשרים להשתמש בו במגוון עצום של מצבים. הוא מעוצב בצורה יפה מאוד, מהנה לרכיבה וילדים עשויים למצוא בו צעצוע מעניין מאוד בנוסף להיותו כלי תחבורה. אני מקווה שהמחוקק לא יטרפד גם את הכלי המדהים הזה, כי אני בהחלט שוקל לקנות למשפחה לפחות אחד."

מתוך וואלה שופס! רכב

תגובה מאת: Guest
גלגילנוע!

משום מה הקופון לא זמין לי

יש להיכנס לפורום. https://chat.glouds.com/t/citybug/42465?mobile_view=0

עדיין לא זמין לי יש לי צילום מסך שאומר שהקופון לא זמין

להוסיף גם קסדה כאמור.

תגובה מאת: עמי
מוזר שפתאום למוצרים סינים יש סוללות מתפוצצות, כידונים שנשברים ושאר מרעין ובישין…
אגב- לנסוע על המדרכה זה אסור. מי שנוסע על המדרכה מסכן הולכי רגל וילדים. ההמלצה להשתחל במדרכות צרות לא במקום. מעבר לקנס שחוטפים.

פשש הכנסת לנו.
מעולם לא המלצנו כאן על קורקינטים, הוברבורדס וכד’ סיניים דווקא מהסיבות האלו. גם על הקורקינט של שיאומי אנחנו לא ממליצים למרות שלל דילים והצעות שקיבלנו וגם דיברתי על כך לא פעם כאן ובקבוצה. מצורף לינק לכתבה על הבעיה בכידון שלו. עדויות להוברבורדס וכד’ סיניים שגרמו לדלקה גם לא חסר. אנחנו אתר שבודק וממליץ על מוצרים שבדקנו וסקרנו ולא על כל ג’אנק סיני ברשת, אז תנוח.
לגבי נסיעה על המדרכה - תודה לך שוטר יקר. עדיין צריך לעבור במדרכה, בין מכוניות וקהל בין אם אתה רוכב עליו או לא. להסיק מזה שהמלצתי לרכב במדרכות - טרחנות לשמה.
במקום לומר תודה על הנחה מדהימה, בתנאים מעולים, עם קסדה מתנה, אתה בא להטריל בשם מזויף, בין אם סתם מרוע ובין אם כי אתה מתחרה שלא מצליח להתחרות בהבאת ערך אמיתי אז בוחר בהשמצות. כך או כך אתה טרול.

תגובה מאת: משתמש וותיק
אלעד, אנחנו איתך!! בחור מוכשר שבנה אתר לעניין עם דילים שווים.
לא יודע למה לאחרונה כל כתבה מתנפלים כאילו הכל אינטרסים אישיים.
צריך לעשות בדק בית

תודה רבה

תגובה מאת: yair
יש עשרות אזרחים כפויי טובה נא לא להתרגש.

הזמנתי. תודה!

1 Like

תגובה מאת: עמי

כל מי שמגיב באופן שאתה מפרש כשלילי הוא ישר טרול או מתחרה. אני לא מעסקי הקורקינטים ולא בעיסקי באפילייט. למעשה השתמשתי לאפעם ולא פעמיים בלי קים שאתה מספק. אין לי שום אינטרס. מצאתי לנכון להגיב משום שהקסיומי נמצאים בשימוש תעשייתי , לא פחות מסביב לעולם.

1 Like

יש לי את הקורקינט הזה והוא מעולה! המחיר שאתה מציע הוא מחיר פצצה!!

1 Like

עמי היקר,
לא נכון בכלל. אני מקבל ביקורת, הערות, תיקונים ולינקים בשמחה ולראיה לא רק שלא חוסם/מוחק אלא גם מגיב ומתייחס בהרחבה לכל אחד ואחד ככל האפשר. אתה יכול לטעון מה שבא לך…אני מתייחס לדבריך בלבד.
אולי אתה לא רגיל שעונים לך אבל להזכירך פתחת בעוקצנות מיותרת על ‘מוצרים סיניים מתפוצצים’ והמשכת בכך שאני מסכן נשים וטף.
אז שוב… לקורקינט של שיאומי (יש כמה סוגים אז גם חשוב להיות מדויק, אך הכוונה לפופלארי ביותר שנמכר בארץ) - יש בעיה סדרתית בבורג הראשי שמחזיק את הכידון. העניין תועד ופורסם עשרות פעמים - בטלויזיה, באתרי חדשות, בפייסבוק ובפורומים וגם היבואנים מכירים בכך אך לרוב לא מתקנים את הבעיה מבעוד מועד ולא מעדכנים את הלקוחות. כאמור יש גם לינקים לכתבות והעדויות על כך אבל זה כנראה לא ממש מעניין אותך, כמו גם מאות הסקירות, אזהרות והמלצות שלנו על מוצרים בטוחים יותר מהג’אנק שנמכר בשלל אתרים ברשת שלרוב גם טרחנו לקנות מכספנו ולסקור לעומק.
אגב, רושמים שיאומי ולא קסיומי. לא יודע מה קשור בכלל שימוש ‘תעשייתי’ וכמה ואיך זה נוגע לעניין או מצדיק את הסגנון והתגובה שלך. אם כל כך חשוב לך בטיחות - מדוע אתה נטפל לאתר ודיל בפרט על קורקינט איכותי ובטוח מהמצוי כולל השיאומי, במחיר מעולה - שכולל אפילו קסדה בחינם!
להתנהגות כזו חביבי אני קורא - טרול, בין אם תודה בזה ובין אם לא.
סע לשלום.

כיף לשמוע! תודה על השיתוף :slight_smile:

תגובה מאת: גולש
באמת קצת צורם הירידה על מוצרים סיניים בצורה גורפת, מאתר שיודע למצוא בפינצטה את הדברים הסיניים הכי איכותיים שיש…
אבל אין שום ספק שזה דיל מושקע ברמות… אין לי מושג איך אתה מגיעמלכאלו דברים אבל ממש תודה רבה!!

תודה לך, שמח לשמוע!
התייחסתי כמובן לקורקינטים והוברבורדים סיניים שהציפו את השוק, רובם מותגי מדבקה ואף חסרי שם, שלא חסר עדויות על איכותם הבעייתית. לא דיברתי על מוצרים סיניים בכללותם.