לראשונה ללא מכס! BRAUN Oral-B iBrush9000 הפרארי של אורל בי! מברשת חשמלית משובחת במחיר הכי זול אי פעם! 71.99$ = כ264 ש"ח בלבד!

לראשונה ללא מכס! BRAUN Oral-B iBrush9000 הפרארי של אורל בי! מברשת חשמלית משובחת במחיר הכי זול אי פעם! 71.99$ = כ264 ש"ח בלבד!
0

#1

פורסם ב: https://zuzu.deals/לראשונה-ללא-מכס-braun-oral-b-ibrush9000-הפרארי-של-אורל-בי/

בשימוש עם הקופונים לחשבונות חדשים כמפורט כאן! BRAUN Oral-B iBrush9000 הפרארי של אורל בי! מברשת חשמלית משובחת במחיר הכי זול אי פעם! השתמשו בקופונים הנוספים מתחת למחיר! אם אתם מעדיפים מברשת חשמלית מכאנית ולא אולטרסונית, לא תמצאו עסקה טובה יותר! פשוט אין הגיון לקנות דגם אחר של אורל בי, כשהדגם הזה, מהחזקים והטובים ביותר של אורל…


#2

Reply by tr
איך אני משתמש בקופון של העשר דולר ?


#3

יש לינק -
https://zuzu.deals/10---10--joybuy/


#4

Reply by יובל
האם זו בטריית ליתיום מהחדשות או ניקל מהישנות? אורל בי שדרגו חלק מהדגמים לפני שנה/שנתיים וסוללות הליתיום מחזיקות פי שתיים מהישנות ולא ראיתי בפרטים באתר שם זכר לזה.


#5

ליטיום לפי המפרט, ביקורות והנתונים. 12 ימים בממוצע בדיוק כפי שמופיע באתרים הרשמיים באירופה ובישראל שם הדגם הזה נמכר, כולל הגרסא השחורה שנוספה רק ב2018. בכלל לא ראיתי מברשת ORAL B באף אתר עם ניקל…זה דגמים עתיקים.
אגב גם אם זה היה ניקל - זה בכלל לא חיסרון משמעותי ויש שיחשיבו דווקא כיתרון כי אורך החיים כמעט אינסופי, לעומת ליטיום שמחזיקות בממוצע 2-5 שנים.


#6

תגובה מאת: NAME
אין מצב שזה ליתיום, אם היה - היה רשום.
אני לא קונה בגלל שזה לא.


#7

תגובה מאת: ben
אפשר לקבל את הקופון? המחיר נשאר על 80 דולר.