דיל איום באמזון! רק 539 ש"ח לטיולון gb Pockit המצויין!

דיל איום באמזון! רק 539 ש"ח לטיולון gb Pockit המצויין!
0

#1

פורסם ב: https://zuzu.deals/דיל-איום-באמזון-רק-539-שח-לטיולון-gb-pockit-המצוי/

עוד דיל אדיר! המחיר הכי זול אי פעם…האומנם?
כך לפחות מתפרסם ברשת…
תראו, אני הראשון להמליץ על קניה מאמזון, גם כשהמחיר אפילו זהה למחיר בישראל. המשלוח מהיר, עד הבית, אחריות מצויינת (אם נמכר על ידי אמזון עצמה), שירות מצויין, מה רע?

אבל הטיולון הזה נמכר בארץ ב499 ש"ח. מידי פעם אפילו פחות!
איך אני יודע? כי קניתי כזה בדיוק כבר לפני שנה!

מה כל כך מיוחד בו?
זהו הטיולון עם הקיפול הקטן בעולם! אפילו שיא גינס יש לו!

למה זה טוב?

טוב אם זה התינוק הראשון שלכם, אתם אולי עוד לא מפנימים כמה המשקל והמקום חשוב. בטיול לחו"ל למשל, לקחתי את הטיולון הזה עם שקית בד על הכתף!
הוא נכנס בין הרגליים או מתחת למושב או בתא המטען העליון במטוס כמובן, איפה שתרצו. גם ברכב השכור עם כל המשפחה והמזוודות הוא לא תפס מקום, להבדיל מטיולון רגיל שתופס חצי בגאג’.
כמובן שיש גם חסרונות - הדגם הזה בלי שכיבה בכלל! (הדגם החדש - הפלוס, דווקא כן, וכולל גם אפשרות לחיבור סלקל!). הוא כל כך קל שלא הייתי משאיר את הילד בו לבד. אין מקום ממש לתלות תיקים או לשים הרבה דברים למטה, ילד עקשן מספיק יכול לשחרר את רצועות הכתפיים בקלות ועוד.
עדיין עם כל החסרונות - הטיולון הזה הוא מהקניות הכי טובות שלי אי פעם!

אינספור פעמים אני ובני משפחתי הודו על הקניה. הוא תמיד זמין ברכב או בטיולים כי הוא לא תופס מקום. הוא עם עבירות נהדרת - גם ברחובות אירופאים עם אבנים מימי הביניים, גם על אדמה, דשא וחצץ. הוא כל כך קל שאפשר בקלות להרים אותו עם הילד במדרגות. הנסיעה שלו פשוט נהדרת, הוא צר מספיק כדי להשתחל בכל מעבר וקהל צפוף ועוד.

אבל…
יש לציין שהיתרון המשמעותי ביותר לכאורה של קיפול קטן מספיק כדי לשאת במטוס - התגלה כמיותר למדי. כל חברות התעופה פשוט יביאו את הטיולון/עגלה שלכם ישר ליציאת המטוס וגם ידאגו לקחת אותו מכם לתא המטען עד לעליה למטוס, כל שגם אם באתם עם עגלה מסיבית - זה לא משנה כל כך מלבד המקום הנדרש בתא המטען של הרכב השכור שלכם…אז אחלה טיולון, אבל ממש לא חובה לטיסות.

בנוסף, בארץ כאמור הוא דווקא זול יותר ובכלל - מדובר בדגם ישן - מ2016 לפחות. עם כל אהבתי אליו, יצאו כבר המון טיולונים קלים וקומפקטיים לשוק מאז! אולי לא עם קיפול כזה קומפקטי, אבל כן זולים יותר, ועם שכיבה מלאה ועוד יתרונות רבים וחשובים לשימוש יומיומי, כולל דגם משודרג של טיולון זה (שגם הוא דווקא באמזון - פשוט יקר יותר!).

לדוגמא, בשבוע שעבר הזמנתי לכם לסקירת השוואה אל מול הפוקיט, את הטיולון הזה - פחות מחצי המחיר, עם משלוח עד הבית, אותו המשקל, קיפול קטן מאוד, שכיבה מלאה ועוד!
שווה לעקוב לסקירה המלאה.

[gallery link=“file” ids=“53866,53867,53868,53869,53870,53871,53872,53873,53874,53875,53876,53877”]


#8

שימו לב -
בצעד נדיר מאוד - מחקתי כאן את כל התגובות הקודמות. הן פשוט היו סרות טעם ומיותרות. איומי 'מלחמה', ריבים בין מתחרים ושאר איומים ומחמאות - תשמרו לעצמכם ובאתר שלכם.
ב'דיל איום' אין כוונה לפגוע או להשמיץ אף אחד. לא לחינם אף פעם אין פרטים מזהים, ציטוטים מדוייקים או לינקים למקור. גם אין שום קריאות גנאי, קללות וכינויים מיותרים שבחרתם לפזר כאן. ההתייחסות היא תמיד למוצר ולהמלצה עצמה.
אתר זוזו דילס ואתר צדק צרכני מפרסמים דילים וסקירות למוצרים מומלצים. אם יש משהו לא מומלץ - בוודאי שנאמר זאת. זה אף חשוב יותר מכל פרסום 'חיובי' על דיל או קופון או הנחה כזו אחרת. לא כדי 'לרכב' על אחרים, אלא כי מתפקידנו וייחודינו להמליץ אם כדאי או לא כדאי (כמובן לדעתנו בלבד). חושבים אחרת? אחלה!
אם לא מסוגלים להתמודד עם הביקורת הבונה - חבל. לטעמי זו הזדמנות להשתפר וללמוד ואף פירטתי לא מעט על המוצר עצמו, יתרונותיו, העלויות בארץ ובחו"ל, חלופות מעניינות ועוד.
אין לנו שום בעיה לקבל ביקורת בונה ותחרות מכל אחד, נהפוכו. כך כולנו נלמד ונשתפר. אין טעם לנסות להסתיר ולהתחבא, ברשת - הכל גלוי לכולם.
אתרים וקבוצות של עשרות אלפי גולשים ויותר - לא יכולים שלא לצפות לביקורת - גם אנחנו לא! מה רע בזה כל כך?
האם לא הגיוני שנאמר לאלפי גולשינו אם מוצר המתפרסם באתרים/קבוצות מובילות הוא טוב/משתלם מספיק לדעתנו?
מה זה שונה מכל דיל/כתבה שבה אתם רושמים שבזאפ/גרופון/בארץ עולה פי 2 יותר ו'אל תהיו פראיירים!'? האם מאחורי החנויות בארץ אין גם אנשים שנפגעים מהביקורת הזו בכיסם? בוודאי שיש. כך זה עסקים וזה העסק - ביקורות, סקירות, מחירים.
מי שלא מתאים לו - שיצא.
אסיים בפתגם 'אין דבר כזה פרסום רע' ואם בחרתי להתייחס לפרסום כזה או אחר, זה רק כי אני רואה בכם אתר/קבוצה משמעותית המשפיעה על אלפים מגולשינו, ולכן חשוב להתייחס למוצר/המחיר אם דעתי אחרת. אז קחו זאת כמחמאה להצלחתכם ומיצובכם בשוק.
מאחל לכולם, צרכנים ומשווקים כאחד, שפע והצלחה. יש מקום לכולם!